خريد خانه در انتاليا

براي ايجاد متني مفيد

خريد خانه در انتاليا

۹ بازديد

خريد خانه در انتاليا

سفر ارزان به آنتاليا | سفر به آنتاليا | ترفندهاي سفر ارزان به آنتاليا |  مجله خبري سفرمي

اگر كمي اهل مسافرت باشيد اسم انتاليا قطعا به گوشتان خورده است و ميدانيد كه اين شهر يكي از شهر هاي مورد علاقه توريست ها از همه جاي دنيا و بخصوص اروپا ميباشد. اگر به اين شهر رفته باشيد حتما خواهيد ديد كه افراد بسيار زيادي با زبان هاي خارجه در حال صحبت با يكديگر هستند. دليل اين نيز علاقه اروپايي ها به گشت و گذار و به خصوص خريد خانه در انتاليا زياد ميباشد. دليل خريد خانه در انتاليا براي ان ها نيز اين است كه در اين كشور رو به رشد سرمايه گذاري ميكنند. قطعا هستند در ايران كساني كه از اين نوع سرمايه گذاري براي خودشان كرده اند و علاوه بر خريد خانه در انتاليا به راحتي اقامت خود را نيز گرفته اند. ما نيز در اين  مطلب سعي كرده ايم در مورد بخش هاي مختلف شهر زيباي آنتاليا برايتان بنويسيم كه شما نيز بشناسيد.

شهر ديدني و ساحلي آنتاليا با آب هاي فيروزه اي، طبيعت بكر و تاريخچه غني خود توانسته جاي خود را در ميان شهرهاي توريستي دنيا به خوبي باز كند و هر ساله بيش از 14 ميليون گردشگر از اين شهر جذاب و ديدني كشور تركيه بازديد مي كنند. گردشگران از كشورهاي مختلف مانند آلمان، روسيه، اوكراين، لهستان و... آنتاليا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب كرده و اين شهر در ميان مسافران ايراني هم از محبوبيت بسيار زيادي برخوردار است. در اين مطلب سعي كرده ايم كمي بيشتر شما را با اين شهر ديدني كشور تركيه آشنا كنيم. با ما همراه شويد.

 معرفي شهر آنتاليا همراه با اطلاعات كامل

آنتاليا شهريست باستاني و قديمي كه مركز استان آنتاليا در كشور تركيه محسوب مي شود، شهري در سواحل درياي مديترانه و در كنار كوه هاي توروس كه 2 ميليون و 288 هزار نفر در اين شهر زيبا زندگي مي كنند.

 معرفي 0 تا 100 شهر آنتاليا تركيه براي زندگي ☀️ ويكي دان

لارا, كنيالتي و كپز

كمر

سيده

بلك

سخن پاياني

لارا, كنيالتي و كپز

 

آنتاليا به صورت كلي به 3 قسمت مهم لارا، كنيالتي و كپز تقسيم مي شود.

 

منطقه لارا، منطقه اي لوكس و زيبا در اين شهر محسوب مي شود كه در ارتفاع و بر روي صخره ها قرار گرفته است. سواحل زيباي اين منطقه و منظره آب هاي فيروزه اي آن، لارا را به منطقه محبوب گردشگران براي اقامت در آنتاليا تبديل كرده است. بسياري از هتلهاي خوب اين شهر در اين منطقه قرار دارند و همچنين رستورانها، كافه ها و امكانات تفريحي و رفاهي گسترده اي را در اين بخش از شهر مي توان ديد.

 

منطقه  لارا  

ديگر منطقه مهم شهر آنتاليا منطقه كنيالتي است. منطقه اي كه هم همسايه درياي زيباي مديترانه است و هم كوههاي زيباي اطراف شهر، كنيالتي بسيار سرسبز و زيباست و بسياري از جاذبه هاي گردشگري شهر آنتاليا در اين قسمت قرار گرفته اند.

 معرفي شهر آنتاليا همراه با اطلاعات كامل

 ساحل كنيالتي در اين منطقه يكي از معروفترين و محبوب ترين سواحل كشور تركيه است كه با توجه به استقبال حجم زياد گردشگران از اين ساحل امكانات رفاهي و تفريحي بسياري هم براي آن در نظر گرفته شده است.

 

كپز ديگر منطقه شهر است كه ساحلي در آن نمي بينيد اما منطقه اي است با بافت قديمي كه بيشتر افراد محلي و بومي شهر آنتاليا در آنجا زندگي مي كنند.

 

اما در اطراف شهر زيباي آنتاليا هم نقاط توريستي بسيار محبوبي قرار دارند كه در زير به معرفي برخي از اين مناطق پرداخته ايم.

 گروكشي از مسافران ايراني در آنتاليا! - ايسنا

كمر

كمر استراحتگاهي است ساحلي در 40 كيلومتري شهر آنتاليا كه تا سالهاي پيش منطقه اي روستايي و آرام بود ولي امروزه به يكي از مناطق محبوب گردشگران كشور تركيه تبديل شده و امكانات رفاهي مختلفي اعم از هتلها، رستورانها، مراكز خريد و ... در اين منطقه ايجاد شده اند.

 

مهمترين جاذبه منطقه كمر طبيعت زيبا و بكر آن است. تفريحات آبي و آرامش سواحل اين تفرجگاه هم از ديگر مواردي است كه گردشگران را به اين منطقه جذب مي كند. ضمن اينكه اين منطقه زيبا هر ساله ميزبان نمايشگاه هاي هنري، مسابقات ورزشي و فستيوالهاي مختلفي هم هست.

 

سيده

شهر سيده در آنتالياي تركيه از ديگر مناطق محبوب گردشگران است. اين شهر بيشتر به دليل جاذبه هاي تاريخي مورد توجه گردشگران و مسافران به آنتاليا قرار گرفته است.

 

معبد آپولو و آتنا، موزه سيده، استيت آگورا و ... از جمله جاذبه هاي تاريخي اين منطقه هستند. ضمن اينكه در اين شهر زيبا و جذاب علاوه بر آثار تاريخي سواحل زيبا و آرامي هم وجود دارد و به دليل حجم بالاي گردشگراني كه در سالهاي اخير روانه اين منطقه مي شوند امكانات تفريحي و رفاهي مختلفي هم در اينجا براي مسافران در نظر گرفته شده است.

 

بلك

شهر بلك هم از ديگر مناطق ساحلي زيباييست كه در جذب گردشگران بسيار موفق عمل كرده و علاوه بر طبيعت بكر و بسيار ديدني و امكانات تفريحي و رفاهي مختلف مانند هتلهاي لوكس و 5 ستاره بهترين زمينهاي گلف كشور تركيه را مي توان در اين منطقه پيدا كرد. ده زمين گلف بي نظير با امكانات بسيار زياد در اين منطقه يكي ازعوامل جذب گردشگران بوده اند. همچنين در اين شهر زيبا زمينهايي براي بازي تنيس، فوتبال و ... هم وجود دارد.

هتل هاي ارزان قيمت در تور آنتاليا | اقتصاد آنلاين

البته گفتني است كه اگر براي بار اول در مورد خريد خانه در انتاليا مطلب ميخوانيد, زياد مهم نيست كه تمامي مناطق ان را به دقت بشناسيد. زيرا براي اين كار بايد مدت زمان مناسبي را كنار بگذاريد تا بتوانيد با اگاهي كار هاي خود را پيش ببريد زيرا كه خريد خانه در انتاليا براي شما نوعي خانه دوممحسوب ميشود و شما از اين طريق به گرفتن اقامت خود نيز خواهيد پرداخت.

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد